Par Mums

Uzņēmums Terko veiks jebkuras sarežģītības apakšuzņēmuma darbus, efektīvi un laikā, ar augsti kvalificētiem speciālistiem dažādās rūpniecības jomās – kuģu būvē, kuģu remontā, ārzonas rūpniecībā un metāla konstrukcijās.

Terko ir starptautiskais kvalitātes kontroles standarts ISO 9001, kvalitātes standarts metināšanas procesam ISO 3834-2 un standarts metāla konstrukciju ražošanai EN 1090-2. Mūsu uzņēmums piedāvā gan pilnībā nokomplektētas brigādes ar mūsu meistaru un projektu vadītāju, gan arī individuālus augstākminēto nozaru speciālistus ar vai bez mūsu aprīkojuma un instrumentiem, atkarībā no klienta pieprasījuma.

Mūsu Speciālisti

Mūsu speciālistus ir sertificējušas galvenās starptautiskās kvalifikācijas kompānijas:

Bureau Veritas

Det Norske Veritas

Germanischer Lloyd

Šāda pieeja ļauj izpildīt gandrīz jebkuru pasūtījumu atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un finansiālajām iespējām. Esam atvērti sadarbībai gan ar vietējiem Latvijas, gan starptautiskajiem uzņēmumiem, apakšuzņēmējiem, materiālu un iekārtu piegādātājiem.

SIA TERKO

“Terko” — ir augošs konkurētspējīgs uzņēmums ar labu reputāciju Eiropas industriālo pakalpojumu tirgū. Mēs varam kļūt par jūsu uzticamu partneri vissarežģītākajos projektos. Mūsu darbības galvenās priekšrocības ir augsta darba kvalitāte, kas tiek veikta ar īpašu uzmanību katram klientam, kā arī pakalpojumu sniegšanas elastība.

Mēs varam kļūt par Jūsu uzticamu partneri vissarežģītākajos projektos!

12 + 4 =