TERKO

Pakalpojumi

 

 

Par Mums – TERKO

Uzņēmums Terko veiks jebkuras sarežģītības apakšuzņēmuma darbus, efektīvi un laikā, ar augsti kvalificētiem speciālistiem dažādās rūpniecības jomās – kuģu būvē, kuģu remontā, ārzonas rūpniecībā un metāla konstrukcijās.

Terko ir starptautiskais kvalitātes kontroles standarts ISO 9001, kvalitātes standarts metināšanas procesam ISO 3834-2 un standarts metāla konstrukciju ražošanai EN 1090-2. Mūsu uzņēmums piedāvā gan pilnībā nokomplektētas brigādes ar mūsu meistaru un projektu vadītāju, gan arī individuālus augstākminēto nozaru speciālistus ar vai bez mūsu aprīkojuma un instrumentiem, atkarībā no klienta pieprasījuma.

Mēs katru dienu aktīvi strādājam, lai piedāvātu savus pakalpojumus plašākam nozaru lokam. Šobrīd varam piedāvāt ne tikai augsti kvalificētus metinātājus, bet arī:

 1. Atslēdznieki, metāla konstrukciju montieri;
 2. Cauruļvadu sistēmu uzstādīšana un ražošana (tērauda, ​​vara, nerūsējošā, plastmasas, metāla-plastmasas un cita veida un veida caurules);
 3. Speciālisti siltināšanas ierīkošanā (visu veidu siltināšanas darbi);
 4. Ventilācijas sistēmu uzstādītāji un ražotāji (visu veidu ventilācijas darbi);
 5. Smilšu strūklu apstrāde (smilšu strūkla, ūdens UHPFVJ līdz 2,5k bar virsmas sagatavošana pirms krāsošanas);
 6. Krāsošanas darbi (epoksīda, poliuretāna, akrila, fenola un cita veida krāsas);
 7. Noņēmēji (metināšanas šuvju tīrīšana un apstrāde atbilstoši nepieciešamajiem standartiem).

 

Projekti

Pasaules Valstis

Nozares, kurās darbojamies

Metāla konstrukciju ražošana

Terko ražo un uzstāda dažādas tērauda konstrukcijas dažādos enerģētikas projektos, tostarp naftas un gāzes, atjaunojamo energoresursu un kodolenerģijas, sauszemes un jūras, jūras tērauda konstrukcijas rūpnieciskajā un civilajā inženierijā, kā arī tiltu būvniecībā.

Kuģu būve un kuģu remonts

 • Jūras metāla konstrukciju, kuģu bloku, sekciju, nocietinājumu ražošana. Tai skaitā – jūras vēja enerģijas pamati un ēkas.
 • Iekšējo darbu izgatavošana. Piedāvājam darbu pie kuģu piesātinājuma: uzstādām kajītes, elektrību, montējam un uzstādām mēbeles, paklājus, santehniku, paneļus.
 • Darbs ar ventilācijas un cauruļu sistēmām. Mūsu uzņēmums veic jebkura apjoma un sarežģītības darbus uz kuģiem un būvlaukumos.
 • Jebkuras sarežģītības krāsošanas darbi

Ārzonas platformu un citu industriālo telpu apkope

Terko sniedz plašu pakalpojumu klāstu ārzonas platformu apkopē dažādiem mērķiem – dažādu metāla konstrukciju izgatavošana un uzstādīšana atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem, cauruļvadu darbi, montāža un takelāžas, krāsošana, apskates darbi un citi pakalpojumi. Šī mūsu darba daļa ir visneparastākā un tehnoloģiski vismodernākā. Tas ir par nākotni un liela mēroga ražošanu. Mēs apkalpojam arī dažādas ražotnes, piemēram, rūpnīcas, rūpnīcas, darbnīcas kā remonta brigādi un regulētāju brigādi.

“Terko” — ir augošs konkurētspējīgs uzņēmums ar labu reputāciju Eiropas industriālo pakalpojumu tirgū. Mēs varam kļūt par jūsu uzticamu partneri vissarežģītākajos projektos. Mūsu darbības galvenās priekšrocības ir augsta darba kvalitāte, kas tiek veikta ar īpašu uzmanību katram klientam, kā arī pakalpojumu sniegšanas elastība

Сompany SIA “TTS (Transportation Technology Systems)” is very satisfied with the personnel supplied by SIA “TERKO”. The communication and project managementare always at a high level and very flexible. Provided personnel for welders, fitters, assemblers and other positions are well-qualified and performing their duties diligently and at a good pace. Description of the work: fabrication of tailor-made large scale steel structures and fabrication and assembly of industrial equipment for bulk handling and other applications. The fabrication has been done in accordance with EN-1090 (EXC2-EXC4) standards. Looking forward to continue working with SIA “TERKO” on future projects.

Time period: 2021 – present.

- SIA “TTS (Transportation Technology Systems)”

Сompany SIA “S.B.C” (owned by Contiga Holding AS, Norway) is satisfied with the
workforce supplied by SIA “Terko”. Provided personnel for welders and fitters
positions are well-qualified and performing their duties at the two workshops of the company diligently. The communication and project management are easy and flexible. Description of the work: fabrication of prefabricated steel buildings, light constructions and tailor-made steel structures for the Baltic and Scandinavian markets in accordance with EN-1090 (EXC2-EXC4) standards. Looking forward to continue working with SIA “Terko”.
Time period: 2021 – present.

- SIA S.B.C.

Сompany Ltd ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION is fully satisfied with the
workforce supplied by SIA “Terko”. Provided personnel for welders/fitters and painter positions are highly qualified and do their job at the company very well and a good pace. The project management and the communication with dedicated project
manager the are easy and flexible.
Scope of work: fabrication of the equipment and steel structures for the Nordic markets in accordance with EN-1090 (EXC3) standard. Looking forward to continue working with SIA “Terko”.
Time period: 2021 – present.

- Ltd ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION

Mēs varam kļūt par Jūsu uzticamu partneri vissarežģītākajos projektos!

1 + 12 =